Deze keer pakken we onze mooie grote Colorado Creek Black Angus burgers van 200 gram voor onze spekstroopburgers. Aan 1 kant duwen we een ‘holletje’ in de burger zodat de stroop straks iets beter aan boord blijft.
Nadat er weer een lekker vuurtje brandt in de Finnwerk vuurschaal hebben we de Minimax zachtjes opgestookt en de
Petromax koekenpan geplaatst. Hierin bakken we wat spekreepjes en uienringen. Als deze lekker kleuren doen we er een paar flinke lepels appelstroop bij en blijven goed roeren. Let op dat hij niet te heet wordt, het mag niet carameliseren.
Als het geheel warm is zetten we de pan afgedekt weg onder de terrasheater zodat deze niet te ver afkoelt.
Nu stoken we de Minimax verder op met het gietijzeren rooster er in en grillen eerst de broodjes even en daarna de hamburgers rondom gaar.
Let nu op of je spekstroop nog zacht is, anders kan je deze even al roerend bijwarmen.
Op de bodem van het broodje leggen we royaal veldsla, daar op de burger met de holle kant boven. Hierin schenken we de spekstroop. Kapje er op en klaar.
Lekker herfstbiertje en wat patat erbij en klaar is deze super herfstburger.
Hoor wie klopt daar? Het zal de buurman wel weer zijn die mee wil eten..
Bestel hier je 200 grams Colorado Creek Black Angus Burger
Tags
Featured products
Vendor name Product title
€0,00
Vendor name Product title
€0,00
Vendor name Product title
€0,00
Vendor name Product title
€0,00
Vendor name Product title
€0,00
Vendor name Product title
€0,00